Dzień matki!!!

Spotykamy się o godzinie 16:30 na Polance Redłowskiej. Harcerki w mundurach letnich, mamy w strojach dowolnych. Prosimy o zabranie kiełbasek, pianek i innych rzeczy, które można zjeść, po zrobieniu na ognisku :).
Do zobaczenia!
Czuwaj!

Dewajtis

Kocankowy Dzień Matki 2017!

Szanowne Panie!
Jak wszyscy wiemy, już pod koniec maja obchodzić będziemy święto najważniejszych osób na świecie, a mianowicie Dzień Matki :). Niektóre mamy są jednak jeszcze bardziej wyjątkowe i zasłużone, ponieważ urodziły i wychowały wspaniałe,dzielne i piękne druhny z 4 NGDH „Kocanka” :).

Z okazji Waszego święta, drogie mamy i w uznaniu Waszych licznych zasług, pragniemy zaprosić Was serdecznie na wyjątkową zbiórkę, na której zespoły złożone z mamy i córki, będą mogły zmierzyć się ze sobą w grze przygotowej specjalnie na tę okazję ;). Nie zabraknie niecodziennych wyzwań i dobrej zabawy.

Zbiórka odbędzie się 27.05.2017r. w godzinach 16:30-19:00

Bardzo prosimy o zgłaszanie swojego udziału zarówno harcerki jak i mamy do 20 maja 2017r.. Bardzo ułatwi nam to przygotowania :).
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdnc8IjiYZ4QoNRQUs90dvjKPuI1iRLSPpWO98AgAV-bbisNw/viewform?usp=sf_link

Druhny i mamy! Pokażcie na co Was stać! :)
Mamy nadzieję, że nikogo nie zabraknie.

Czuwaj!
Dewajtis

IMG_5482

Zlot Baden-Powella

Czuwaj!
Zapraszam na grę Kręgu Harcerskiego „Drzewo Pokoju” oraz NKIH „Leśna Szkółka”, czyli XXVII Zlot Baden Powella, który odbędzie się w sobotę 22 kwietnia w godzinach 10:00-15:00. Start i zakończenie na Polance Redłowskiej. Koszt uczestnictwa to 4zł. Mundury galowe :). Koniecznie weźcie sobie jakieś kanapki i picie!
Do zobaczenia!
Dewajtis
DSC_5123