Próba do festiwalu, Parada Niepodległości i Festiwal Pieśni Patriotycznej

Czuwaj!
9 listopada odbędzie się zbiórka ponaborowa dla dziewczyn z niedzielnego naboru w kościele. Zastęp ten spotyka się o godz. 10:00 pod SP 26 w mundurach galowych lub jeśli jeszcze nie masz munduru ubierz się w ciemnych kolorach. Resztę Drużyny zapraszamy na godzinę 12:00 na próbę do festiwalu w to samo miejsce, także w mundurach galowych

11 listopada spotykamy się o 10:50 przy budynku Poczty przy dworcu Głównym w Gdyniw idealnym umundurowaniu!Prosimy się nie spóźniać się!!! O godzinie 12:00 wyruszy Parada Niepodległości w której będziemy iść. Prosimy ubierzcie się adekwatnie do pogody.

Po paradzie spotykamy się w budynku 3LO w Gdyni na Festiwal Pieśni Patriotycznej! Serdecznie zapraszamy rodziców i rodzeństwo naszych druhen! Zachęcamy także do przygotowania jakiejś słodkiej przekąski!

Do zobaczenia!
Kadra 4 NGDH

WYJAZD NA OBÓZ!

Czuwaj!
Już za 9 dni jedziemy na obóz do Modrzejewa! W związku z tym 8 lipca spotykamy się o godzinie 8:00 na parkingu za CH „Riviera” w mundurach galowych. PROSIMY SIĘ NIE SPÓŹNIAĆ – NA SPÓŹNIALSKICH NIE CZEKAMY!!!! Uwaga na obozie będzie można kupić nowe śpiewniki drużyny w cenie 10 zł-serdecznie zapraszamy!

Do zobaczenia,
Kadra 4 NGDH

Dzień dziecka!

Z okazji dnia dziecka mamy przyjemność was zaprosić na zbiórkę szczepu która odbędzie się w sobotę 1 czerwca o godzinie 9:30 na przystanku Karwiny Tesco w mundurach letnich. Kończymy o godzinie 11:30.

Zapraszamy
Kadra Szczepu

Koszulki drużyny!

Czuwaj!
Potrzebujesz koszulki drużyny?
Lena ma u siebie nowiutkie Ski i Mki czekające właśnie na Ciebie!
Liczba tych ekskluzywnych produktów jest ograniczona, więc upewnij się, że starczy dla Ciebie wysyłając SMS pod numer 570-750-890 z treścią „Poproszę S/M ~Pseudonim” (w zależności od tego jaki rozmiar wybierasz.
Jedna koszulka kosztuje zaledwie 20zł i możesz otrzymać ją już na najbliższej zbiórce!
Zgłoś się po koszulkę jeszcze dziś!

Karta pracy podsumowująca grę o powstaniu warszawskim

Data zaczęcia oraz zakończenia powstania warszawskiego?
Którego dnia (np. 1 wrzesień środa), o której godzinie była godzina ” W ”?
Straty w ludziach 1 ________ wynoszą ___tys. żołnierzy po stronie polskiej i _____po stronie niemieckiej.
Krystyna Krahelska, sanitariuszka ”______” w Dywizjonie ”_______”, ciężko ranna w Godzinie ” W ”, umiera w szpitalu _____________ .
4 _______ trwają ciężkie walki w Al.___________ .
W nocy z __ na __ sierpnia Powstańcy opanowują parter gmachu ________ przy ul. Zielnej.
Rozwiązania proszę przesyłać na maila:
POWODZENIA!
Borówka

 

Gra o powstaniu Warszawskim

Czuwaj!
6.05-10.05 Będzie się odbywać gra o powstaniu warszawskim. Codziennie będą wywieszane informacje, które będą mieć swoje znaczki do zbierania na kartkę-będą dołączone pierwszego dnia gry. Codziennie będą dołączone karty pracy, a ostatniego dnia w piątek duża sprawdzająca czego się dowiedzieliście.
Wywieszane będą obok gdyńskiego infoboxu. Zachęcamy do wzięcia udziału.
Jakby się okazało, że np. informacje zostały zerwane proszę o kontakt pod numer telefonu- 881495966
godziny w których powinny być już wywieszone:
pn- 15:00
wt- 16:00
śr- 17:30
cz- 17:00
pi- 16:30
Borówka