Zlot Baden-Powella!

Czuwaj!
W najbliższą sobotę odbędzie się coroczny Zlot Baden-Powella. Spotykamy się o godzinie 10:00 na Polance Redłowskiej w mundurach galowych. Koszt zlotu to 5zł (za to kupimy pamiątkowe przypinki ze zlotu dla wszystkich oraz nagrody dla trzech wygranych patroli). Prosimy by druhny miały prowiant a w szczególności wodę. Koniec o godzinie 15:00 w tym samym miejscu!

Zapraszamy!
KH „Drzewo Pokoju”&NKIH „Leśna Szkółka”

Zaliczki na obóz

Przypominamy, że można już wpłacać zaliczki za obóz! Przy wpłacie min 100 zł do 15 kwietnia cena niższa o 10%! (cena obozu – 900zł, a w przypadku gdy jedzie rodzeństwo, każde kolejne dziecko płaci połowę, 450zł). Wpłacanie do 15.04 nie jest obowiązkowe, ale zachęcamy do skorzystania z okazji ;)
Wesołych, ciepłych Świąt Wielkanocy!
Kadra Kocanki :)

Apel drużyny

Czuwaj!
W najbliższą niedzielę po mszy harcerskiej miał się odbyć apel. Niestety w związku z chorobą naszej drużynowej musimy go przełożyć na po świętach. Więcej informacji będzie w bliższym terminie.

Abi

Bieg na stopnie i zbiórka drużyny ze 143 GDH „Dąbrowa”

Bieg na stopnie odbędzie się 17 lutego o 10:30 pod Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Gdyni Dąbrowie. Mundury galowe+ coś do pisania

Na zbiórkę spotykamy się także 17 lutego o godzinie 14:30 pod urzędem Miasta Gdynia. Ubieramy się w mundury galowe( tak żeby było nam ciepło) i bierzemy coś do jedzenia i picia.

Do zobaczenia!
Kadra 4&143

Pierwsza zbiórka drużyny w Nowym Roku!

W związku ze zbliżającymi się feriami, zbiórka odbędzie się w piątek 26 stycznia o godzinie 17:30. Spotykamy się pod SP 26 w mundurach galowych. Nie czekamy na spóźnialskich!! Zalecamy by ciepło się ubrać. Zbiórka potrwa około półtorej godziny. Kto wie? Może to właśnie twój zastęp zostanie Zastępem Ratowniczym Kocanki w 2018 r.?

 

Czuwaj!
Abi

Opłatek Drużyny!

Serdecznie zapraszamy rodziców i rodzeństwo naszych druhen na opłatek harcerski naszej drużyny. Odbędzie się on 16.12.2017r. o godz. 17:30 (Potrwa on do około 19:00) w Szkole Podstawowej nr 26 w Gdyni. Liczymy na Waszą obecność!
Wesołych Świąt!
Życzy 4 NGDH „Kocanka” :)

Parada Niepodległości

W dniu 11 listopada będziemy uczestniczyć w Paradzie Niepodległości. Zaczyna się ona o 12:00 lecz nasza drużyna spotyka się o 8:50 pod sp 26 lub o 9:00 w jednej z sal w tej szkole, żeby zrobić jeszcze próbę do Festiwalu Pieśni Patriotycznej. BIERZEMY WSZYSTKIE PROPORCE. Po próbie idziemy na miejsce zbiórki uczestników parady. Festiwal odbędzie się po paradzie czyli około godz. 13:00 w auli 3 LO w Gdyni. Nauczcie się swoich tekstów. Na festiwal serdecznie zapraszamy rodziny naszych druhen :)

Do zobaczenia!
Abi