WYJAZD NA OBÓZ!

Czuwaj!
Wyjazd na obóz 30.06.2018r. o godzinie 8:30 na parkingu przy Rivierze. Przypominam, że każda druhna musi zaopatrzyć się we wszystkie rzeczy z listy obozowej! Jeśli ktoś nie ma pałatki, niestety musi zamówić ją na własną rękę (po więcej informacji prosimy kontaktować się z drużynową 570-750-890).
To już zaraz! 😀
Do zobaczenia!
Kadra 4NGDH!

DSC_8120

Służba Pelplin

Czuwaj!
W tym tygodniu zamiast Wieżycy odwiedzimy Pelplin. Przekładamy planowaną wędrówkę na przyszły rok na rzecz pomocy zaprzyjaźnionemu księdzu Tomkowi, który zawsze bardzo pomaga naszemu Kręgowi. Będziemy uczestniczyć w wydarzeniu „Przystań” i od 9:30 obstawimy stanowisko harcerskie, gdzie nauczymy węzłów, gotowania na kuchni polowej i innych technik oraz będziemy śpiewać piosenki harcerskie.
Po 13 kończy się część warsztatowa, a zaczyna część główna Przystani, w której przez chwilę również będziemy uczestniczyć. Planujemy zrobić piknik w ramach obiadu i prosimy żeby każda druhna miała ze sobą coś słonego lub słodkiego co wyłoży na nasz „stół” oraz jeden koc na 3 osoby (trzeba umówić się z kimś kto też jedzie). Naszą opiekunką podczas wyjazdu zgodziła się zostać pwd. Maria Całus „Calina”.

Do zobaczenia!
Kadra 4NGDH

Serdecznie zapraszamy na wspólny Dzień Matki!

Czuwaj!
Na jutro jest zapowiedziana brzydka pogoda, więc radzę wziąć na zbiórkę pałatki, kurtki przeciwdeszczowe lub parasole!
Miejmy nadzieję, że nie okażą się one potrzebne 🙂
Z harcerskimi pozdrowieniami
Maleństwo

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Serdecznie zapraszamy na wspólny Dzień Matki!
Pragniemy zaprosić wszystkie nasze druhny wraz ze swoimi mamami na zbiórkę, na której będziemy świętować kolejny już raz ten bardzo ważny dzień!
Spotkamy się w sobotę 26.05 na Polance Radłowskiej w Gdyni o godzinie 11:00 w mundurach letnich. Ubiór naszych kochanych mam dowolony 🙂
Zbiórka potrwa do ok. 13:30. Jednak w tym roku nie będzie to zwykła gra… Prosimy aby każda para wzięła ze sobą zapałki i menażkę.
Prosimy o zgłoszenie się w formularzu: https://goo.gl/forms/xRXXmI9SigYU6sbH3
Mamy nadzieję, że będzie nas w tym roku dużo! 🙂
Zapraszamy!
-4NGDH Kocanka

Zbiórka drużyny i obstawa Mszy

Zbiórka drużyny:

Start 10:30 pod ZSP 3 na Dąbrowie, koniec ok. 13:00 tamże. Należy zabrać ze sobą kartkę, długopis, prowiant, jeden kompas na zastęp oraz całą wiedzę z terenoznawstwa 7 zł i dobry humor! Obowiązują mundury galowe :)
Zgłoszenia do czwartku !!! <– kliknij tutaj by się zgłosić!

Obstawa Mszy:

Spotykamy się o 9:00 w NSPJ w dolnym kościele na próbę, o 10:00 zaczyna się msza, mundury galowe.

Do zobaczenia!
Kadra 4NGDH

Zlot Baden-Powella!

Czuwaj!
W najbliższą sobotę odbędzie się coroczny Zlot Baden-Powella. Spotykamy się o godzinie 10:00 na Polance Redłowskiej w mundurach galowych. Koszt zlotu to 5zł (za to kupimy pamiątkowe przypinki ze zlotu dla wszystkich oraz nagrody dla trzech wygranych patroli). Prosimy by druhny miały prowiant a w szczególności wodę. Koniec o godzinie 15:00 w tym samym miejscu!

Zapraszamy!
KH „Drzewo Pokoju”&NKIH „Leśna Szkółka”

Zaliczki na obóz

Przypominamy, że można już wpłacać zaliczki za obóz! Przy wpłacie min 100 zł do 15 kwietnia cena niższa o 10%! (cena obozu – 900zł, a w przypadku gdy jedzie rodzeństwo, każde kolejne dziecko płaci połowę, 450zł). Wpłacanie do 15.04 nie jest obowiązkowe, ale zachęcamy do skorzystania z okazji ;)
Wesołych, ciepłych Świąt Wielkanocy!
Kadra Kocanki :)

Apel drużyny

Czuwaj!
W najbliższą niedzielę po mszy harcerskiej miał się odbyć apel. Niestety w związku z chorobą naszej drużynowej musimy go przełożyć na po świętach. Więcej informacji będzie w bliższym terminie.

Abi