Rok harcerski 2011/2012 zakończony

Dziewczęta kochane!
Udało mi się zdobyć zdjęcia od Manii- z biwaku. Są już umieszczone w galerii, tak samo zresztą, jak zdjęcia z wczorajszej zbiórki. Dziękuję Wam za cały rok wspólnych zbiórek wyjazdów, pracy, zabawy, nauki i walki o punkty. Już za parę dni rozpoczynają się wakacje. Z większością z Was spotkam się na obozie, z resztą dopiero we wrześniu. Ale wszystkim Wam życzę na najbliższe dwa miesiące wspaniałego odpoczynku, wysypiania się i braku nudy. Zaglądajcie czasem na stronkę drużyny, bo może pojawią się jakieś ważne informacje(np. na temat BOMI albo zbiórki rozpoczynającej rok harcerski) i piszcie komentarze, skoro podobno wszystko czytacie na bieżąco :p.

Czuwaj,
Dewajtis!

Zbiórka drużyny kończąca rok harcerski!

Moja drogie!
Dziś w dość okrojonym składzie wróciłyśmy ze Zlotu Drużyn. Zdjęcia postaram się zdobyć do Manii i zamieścić jak najszybciej;). A tymczasem zapraszam Was wszystkie, co do jednej, na zbiórkę drużyny kończącą rok harcerski 2011/2012! Spotykamy się o godzinie 10:00 na pętli przy tesco w mundurach galowych. Na zbiórce będziemy podsumowywać miniony rok harcerski, a także umówimy jak dobrze się przygotować na nadchodzący wielkimi krokami obóz! Co ważne, każda z nas jest proszona o przyniesienie czegoś do jedzenia(na słodko;) ) oraz kartki i długopisu, aby móc zanotować wszystkie ważne informacje. Do zobaczenia, kochane!

Czuwaj
Dewajtis

 

Zlot drużyn!

Do obozu coraz bliżej, a tymczasem już za 2 tygodnie wybieramy się na Zlot Drużyn Kręgu pod namiotami! :)
Termin: 15-17 czerwca
Start: 19:00 w mundurach galowych
Miejsce: Bieszkowice
Ostateczny termin zgłoszeń: 10 czerwca
Informacja dotycząca dojazdu i powrotu zostanie podana 10 czerwca, kiedy organizatorzy będą już znać konkretną liczbę uczestników.
Koszt: 25 zł

Co zależy zabrać?
-Namiot(podział w zastępach)
-śpiwór
-karimata
-menażka, niezbędnik, kubek
-kuchenka gazowa(podział w zastępach)
-1 obiad zalewany
-chleb, masło, 2 lub 3 rzeczy „na chleb”
-latarka
-legitymacja szkolna!
Prócz tego reszta standardowego wyposażenia- pidżama, czarne spodnie, kosmetyczka itp.

Pamiętajcie, aby do 10 czerwca powiadomić swoją zastępową, czy jedziecie! Za tydzień tylko Maki mają zbiórkę, a ja widzę się z Wami za 2 tygodnie! :)
Liczę na dobrą frekwencję!

Czuwaj!
Dewajtis