12. Urodziny drużyny! :)

Moje drogie! :)

Już jutro zaczyna się październik, czyli pełną parą wchodzimy w jesień. Mimo to, że dni są coraz krótsze i chłodniejsze i mimo to, że sezon na infekcje trwa w najlepsze, ja mam dziś dla Was bardzo dobre wieści! Mianowicie już 13 października spotkamy się wszystkie na zbiórce drużyny. Nie będzie to jednak zwykła zbiórka, tylko zbiórka urodzinowa z okazji dwunastej rocznicy powstania „Kocanki”!

Jak każdy- albo przynajmniej ten, kto w miarę regularnie czyta wpisy na stronie(pozdrawiamy druhnę Pestkę)– wie, nasza drużyna we wrześniu nieco się rozrosła. Dlatego mam nadzieję, że na Urodzinach stawimy się licznie, jak przystało na 4zastępową drużynę:).

Zatem nie traćmy siły i motywacji, choć na dworze coraz bardziej szaro i zimno, stawmy czoła przeziębieniom i zmęczeniu. My się tak łatwo nie damy! :)

Do zobaczenia już niedługo!

Czuwaj!
Dewajtis

Do 4 razy sztuka!

Witam Was, moje drogie! :)
Z wielką przyjemnością pragnę Was poinformować o tym, że już w tym tygodniu ruszą zbiórki nowego zastępu- „Sasanek”. Jego zbiórki odbywać się będą przy Szkole Podstawowej w Karczemkach. Zastępową „Sasanek” będzie och. Magdalena Podniesińska „Kropka”, a podzastępową dh. Julia Skolasińska „Buka”. Pierwsza zbiórka nowopowstałego zastępu odbędzie się w najbliższą sobotę- 22 września.

Ponadto już za półtora tygodnia pracę zaczyna kolejny zastęp naszej drużyny, o którym wspominałam już parę dni temu- „Niezapominajki”. Ich zastępową będzie och. Helena Gajda a ich zbiórki odbywać się będą na Chwarznie.

Oznacza to, że w miesiąc październik wejdziemy jako CZTEROzastępowa drużyna! :)  Jeśli czwórka ma cztery zastępy, to chyba jest co świętować! Okazja do świętowania nadarzy się już 13października. Mam nadzieję, że się w nowym, powiększonym składzie zwarte i gotowe spotkamy się na 12. Urodzinach Drużyny! :)

Czuwaj!
Dewajtis

Zaczynamy!

Witajcie, moje drogie!
Zaczął się wrzesień, szkoła, nauka, już wkrótce rozpocznie się jesień. Zbiórka Kręgu rozpoczynająca rok już za nami, co oznacza, że zaczynamy naszą Kocankową pracę:).
Już za parę dni ruszą zbiórki zastępów i nabory, a w październiku spotkamy się na biwaku! :)

W najbliższy weekend:
Mlecze- zbiórka  w sobotę
Maki- zbiórka w piątek o 18:00 na pętli TESCO

Z wielką przyjemnością, chciałabym poinformować Was, że już niedługo w naszej drużynie pojawi się nowy zastęp- Niezapominajki- prowadzony przez Helę, którego zbiórki odbywać się będą na Chwarznie :).

Niezapominajki :)

To chyba tyle z newsów ;)

Czuwaj!
Dewajtis