Służba Wielkopiątkowa :)

Witam serdecznie!

Niestety nie udało się zapakować paczek, ale nasza pomoc na pewno dużo dała Ojcom Franciszkanom :). Odkurzanie, mycie ławek, wynoszenie śmieci, układanie kwiatów i świeczek, przenoszenie stojaków, a zatem cała nasza godzinna praca na pewno nie poszła na marne. Dziękuję Dzidzi, Calineczce, Emmie, Kropce, Bunny, Malinie, Koali, Cheetah, Lei, Gusi i Naci za obecność
i zaangażowanie :). Zdjęcia już w galerii.

A Tymczasem życzę Wam wszystkim spokojnych i radosnych świąt, przeżytych dobrze w wymiarze duchowym i rodzinnym. Niech będą one dla nas czasem wyjątkowym :).

Czuwaj!
Dewajtis

Trochę inne pakowanie:)

Dziewczęta!
W  ciągu trzech dni naszej akcji zarobkowej udało nam się zarobić ponad 1800zł, a spora rzesza osób przybliżyła się do opłacenia sobie wyjazdu na obóz letni! Bardzo się cieszę, że choć część z Was przyszła i swoją pracą odciążyła rodziców, którzy będą teraz mogli zapłacić mniej :).

Mam dla Was jednak nową informację. W Wielki Piątek znów będziemy pakować. Ale tym razem nie zakupy w sklepie, a paczki na śniadanie Wielkanocne dla samotnych
i potrzebujących.

Z wszystkimi zastępami prócz Sasanek spotykamy się w piątek
o 11:50 pod kościołem ojców Franciszkanów w Gdyni Wzgórzu w mundurach galowyc
hDojazd na miejsce organizować będą zastępowe, więc do nich zgłaszajcie się po szczegółowe informacje.

Do zobaczenia już za parę dni :)

Czuwaj!
Dewajtis

 

Akcja zarobkowa!

Kocanka na ubiegłorocznej akcji wielkanocnej :)

Uwaga!
W najbliższy weekend zamiast zbiórek zastępów odbędzie się AKCJA ZAROBKOWA! Będziemy pakować zakupy:
W centrum handlowym Madison w Gdańsku Głównym:
-Piątek w godzinach 16-20
-Sobota w godzinach 10-16
Oraz w Alfa Centrum w Gdańsku Przymorzu:
-Niedziela w godzinach 15-19

W czasie tej akcji można uzbierać znaczą część, czy nawet całość, ceny obozu. Informujcie szybko swoje zastępowe, czy będziecie i kiedy, żebyśmy wiedziały ile przygotować puszek.

Czuwaj!
Dewajtis

Coraz bliżej obóz! :)

Witajcie dziewczęta!
Czy wiecie, że do naszego letniego obozu pozostało już mniej niż 4 miesiące? A ile dokładnie? Możecie to z łatwością sprawdzić, klikając w poniższy link i wchodząc na stronę, która nieustannie odlicza dni pozostałe nam do wyjazdu na obóz :)

http://odliczanie.net/Jedziemy-na-oboz,27220/

Tymczasem wstawiam jedno z moich ulubionych zdjęć z obozu w 2012 roku :)

 

Czuwaj!
Dewajtis

Po zbiórce drużyny :)

Drogie Sanitariuszki!
Partyzanci uratowani i wyleczeni, groźny Niemiec zniknął a my już grzejemy się w ciepłych domach :). Dziękuję Wam za przybycie i mam nadzieję, że nie zamarzłyście :). Zdjęcia z tej lodowej zbiórki już w galerii! :) Mam nadzieję, że na kolejnej zbiórce drużyny(w kwietniu) pogoda będzie już nieco inna :)

Czuwaj!
Dewajtis

Zbiórka drużyny!

Dziewczęta!
Po ponad miesięcznej przerwie, spowodowanej feriami i szeregiem zbiórek zastępów, z radością chcę Was zaprosić na zbiórkę drużyny podsumowującą samarytankę. Spotykamy się 9 marca o 10:15 na pętli TESCO w mundurach galowych.
Na zachętę wstawiam nasze zdjęcie z grudniowego biwaku drużyny!
Mam nadzieję, że żadnej z Was nie zabraknie :)

Czuwaj!
Dewajtis