Zbiórka drużyny 09.11

Dziewczyny!
Widzimy się 9 listopada o godzinie 10:00 na Polance Redłowskiej w mundurach galowych. Zbiórka skończy się około godziny 13:00 pod Urzędem Miasta. Gdyby ktoś miał problem z dotarciem/powrotem, niech informuje swoją zastępową. Przypominam o zdobywaniu sprawności „Znawczyni symboli narodowych”- szczegóły w poprzednim wpisie.Godło_II_Rzeczypospolitej

Wszystkie osoby, które nie wiedzą jak dotrzeć na Polankę Redłowską, mogą przyjść na godzinę 9:30 pod Urząd Miasta i zabrać się z Foką!

ZADANIE:
Przed tą zbiórką niech każda z Was zapyta rodziców, ciocię lub dziadków czemu są dumni
z tego że są Polakam
i i przyniesie odpowiedzi zapisane na kartce.

Przypominam także, że 11 listopada bierzemy udział w paradzie niepodległości. Rezerwujcie sobie czas w godzinach 11:00-13:00 i uzupełniajcie braki mundurowe! Miejsce zbiórki będzie podane za parę dni.

Czuwaj!
Dewajtis

Znawczyni symboli narodowych*

Drogie dziewczęta!
2 listopada z powodu świątecznego weekendu nie będzie zbiórek. Ale nie myślcie, że w tym czasie będziecie się nudzić. Nic bardziej mylnego :). Mamy dla Was pewną propozycję.

W związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości, proponujemy Wam zdobycie sprawności „Znawczyni symboli narodowych”. Wszystko co musicie wiedzieć, żeby ją dostać, zostało ujęte w pliku przygotowanym dla Was przez Helę.

Waszą wiedzę będziecie mogły zaprezentować i utrwalić na zbiórce drużyny(9 listopada). Na tej zbiórce będziemy także przyznawać sprawność tym, które ją zdobędą.

zsnW razie pytań piszcie :)

Czuwaj!
Dewajtis

Urodziny drużyny :)

Moje drogie!
Dziękuję Wam za ten wspaniale spędzony wspólny weekend! Zdjęcia już się zgrywają:). Mam nadzieję, że żadna się nie rozchoruje i wszystkie pojawicie się na urodzinach drużyny już w sobotę(19 października). Przypominam, że spotykamy się o godzinie 16:00 na przystanku Buraczana w mundurach galowych. Zbiórka potrwa do około 20:00. W razie problemów z dotarciem lub powrotem, proszę informować swoją zastępową.

Podział zadań:
SASANKI: tort!!!!
MAKI: picie
MLECZE&NIEZAPOMINAJKI:
ciastka, paluszki,cukierki itp.

Ponadto koniecznie miejcie śpiewniki drużyny! Jeśli ktoś jeszcze go nie ma, to niech weźmie na zbiórkę 4zł.

Czuwaj!
Dewajtis

Biwak tuż tuż!

Dostałyśmy zgłoszenia na biwak od następujących osób: Delma, Puma, Leja, Koala, Bunny, Malinka, Zimna, Nika, Bandzio, TV, Stopa, Fanta, Sówka, Maleństwo, Abi. Jeśli ktoś jeszcze się nie zapisał, a chce jechać, to niech jak najszybciej poinformuje o tym swoją zastępową lub mnie! :)

Czuwaj!
Dewajtis