Zgłoszenia na biwak

Dziewczyny!
Do niedzieli czekamy na zgłoszenia na biwak drużyny! Można się zgłaszać u swojej zastępowej lub przez formularz internetowy(w poprzednim wpisie)
Póki co na liście mamy: Jankę, Malinkę, Truskawkę, Bellę, Zimną, Abi, Maleństwo, TV, Fantę i Łanię.
Mam nadzieję, że to jeszcze nie wszyscy :)

Czuwaj!
Dewajtis

Aktualności :)

Dziewczyny!
Z wielką radością witam Was ponownie na naszej stronie drużyny, która na szczęście już działa :). W związku z tą awarią nagromadziło się kilka ważnych spraw, które przedstawię w tym wpisie :)

Po pierwsze, w związku z awarią strony i tym, że nie mogłam Wam udostępnić szyfru indiańskiego, przedłużam czas na wykonanie zadania ze spotkań zastępów do szyfr
25 listopada.
Możecie sobie zobaczyć na jakiej zasadzie działa ten szyfr, klikając w niebieski prostokąt.

Po drugie, w ten weekend odbywają się zbiórki zastępów w mundurach polowych. Informacje pojawiają się, jak zwykle po lewej stronie :).

Po trzecie, już za niecałe trzy tygodnie jedziemy na mikołajkowy biwak drużyny! Kartę informacyjną wraz ze zgodą można pobrać po lewej stronie, klikając w okienko „biwak”. Jak zwykle, swoje uczestnictwo w biwaku trzeba zgłosić wcześniej. Można poizglos sienformować swoją zastępową LUB wypełnić formularz internetowy.
Zgłoszenia do 1 grudnia!


Po czwarte
, wrzucam Wam zdjęcie z naszych słonecznych wakacji na Dzikim Zachodzie :). Nie chorujcie, nie martwcie się tym, że dni są coraz krótsze, nie dajcie się jesieni! Pamiętajcie, że „Harcerz jest zawsze pogodny”, a harcerka tym bardziej! :)
DSC_0701-SMILECzuwaj!
Dewajtis

Spotkania zastępów

Dziewczyny! :)
Dziękuję Wam za przybycie na paradę i za reprezentowanie Kręgu w pełnym umundurowaniu i z proporcami :). Ciesze się, że tak ładnie wyglądałyśmy. Przepraszam, za zamieszanie ze sprawnością. Po poprawkach mają ją przyznaną: Foka, Leja, Fanta, Malina, Maleństwo, Abi, Łania, Koala, Janka i Zimna. Jeśli jeszcze coś się nie zgadza, to piszcie!

Przypominam, że w sobotę 16 listopada kadra wyjeżdża na międzynarodowy biwak. W związku z tym każdy zastęp spotka się bez swojej zastępowej, aby wykonać przygotowane przeze mnie wcześniej zadanie. Będziecie to okazja do poszerzenia wiedzy i zdobycia ciekawej sprawności, więc zachęcam do przyjścia :). Kartek z zadaniami będzie tyle, ilu jest członków zastępu. Gdyby ktoś nie mógł przyjść, a chciał je wykonać, to niech poprosi koleżankę z zastępu, aby wzięła dla niego dodatkowy egzemplarz.
Jako, że nie jest to zwykła zbiórka, to nie przychodźcie w mundurach. Wszystkie spotkania zaczynają się w samo południe.

Mleczówka: pętla Dąbrowa Tesco
Makówka: pod SP w Karczemkach
Sasanówka: pod SP 26 w Gdyni

Ponadto zachęcam Was do przybycia na mszę harcerską 17 listopada. Będzie ona odprawiana w trzech językach, ponieważ będziemy gościć skautów z Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Msza odbywa się w dolnej kaplicy kościoła NSPJ w Gdyni o 10:00. Serdecznie zapraszam wszystkich w mundurach :).

Czuwaj!
Dewajtis

95. Gdyńskie Urodziny Niepodległej

Czuwaj!
Już w poniedziałek spotykamy się, aby uczcić 95 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i z tej okazji jako harcerki wziąć udział w gdyńskiej paradzie :). Spotykamy się o 11:00 pod kościołem NSPJ w Gdyni. Koniec około godziny 13:00 pod pomnikiem harcerza.

Jako, że będziemy się prezentować przed całym miastem, proszę zadbać o odpowiedni wygląd. To znaczy:
-mundur galowy, rogatywka, getry i wyłogi, buty mundurowe(nie kozaki)
-ewentualne szaliki, rękawiczki tylko całe czarne!
-rajstopy czarne lub cieliste gładkie- bez wzorków
-na wierzch czarna kurtka/bluza/polar/płaszcz(ew. w innym ciemnym kolorze)
-żadnych torebek(szczególnie kolorowych)! Mogą być chlebaki lub plecaki.
-osoby, które jeszcze nie mają mundurów niech ubiorą się całe na czarno
Jeśli ktoś nie ma którejś z tych rzeczy, niech zgłasza się do swojej zastępowej.

Przypominam, że można jeszcze zdawać u mnie hymn Polski(4 zwrotki) i wiedzę na sprawność :).

Gdyńskie obchody rocznicy odzyskania niepodległości. 11 listopada 2012r. :)

Kocanka na paradzie w 2012r.

W razie pytań, piszcie!
Mam nadzieję, że zaprezentujemy się pięknie w jak największym składzie :).
Koniecznie miejcie proporce!!!

Dewajtis