Ferie :)

Dziewczęta moje!
Zimowisko zostało pomyślnie i szczęśliwie zakończone. Macie ferie, możecie odpocząć sobie i odespać wyjazd. Ja niestety od jutra zaczynam zaliczenia i egzaminy na studiach, więc trzymajcie za mnie kciuki :). Zdjęcia powoli się zgrywają, więc do jutra powinny być. Gdyby któraś z Was znalazła w plecaku zaślepkę do aparatu Żaby, niech koniecznie pisze!

Życzę miłych ferii i do zobaczenia w lutym! :)

Czuwaj!
Dewajtis
Zrzuty ekranu1

4+7=Toruń!

Czuwaj!
Dziękuję Wam bardzo za przybycie na dzisiejszą mszę, śpiewanie, czytanie czytań i klaskanie :). Zobaczymy się w jeszcze większym składzie już w piątek, przy wyjeździe na zimowisko razem z 7PGDH „Skorpiony” :).

Przypominam, że spotykamy się o 16:00 na dworcu pkp Gdynia Główna w nienagannym umundurowaniu galowym z czterema proporcami.
Więcej informacji w zakładce „Zimowisko 2014″. Jeśli ktoś nie ma jeszcze koszulki lub śpiewnika drużyny, może dokonać zamówienia przez stronę drużyny, po lewej.

W razie pytań dzwońcie, piszcie, przybywajcie :)
Pamiętajcie o zgodach na wyjazd!!!
Do zobaczenia!

Dewajtis

dee1a81ec28e5dd04ea1a4dee4339356

Obstawa mszy harcerskiej

Moje dziewczęta!
Dziękuję tym, które pojawiły się dziś na lodowisku :). Pragnę zarazem przypomnieć Wam, że w niedzielę 12 stycznia naszej drużynie przypada zaszczyt śpiewania na mszy harcerskiej. Spotykamy się na próbie o 9:00 pod kościołem NSPJ w mundurach galowych. Będziemy mieć tylko godzinę do mszy, więc proszę się nie spóźnić. Liczę na naszą liczną obecność :).

Czuwaj!
Dewajtis

OLYMPUS DIGITAL CAMERA