Dzień Kobiet :)

dzien kobiet
Oto zaproszenie, które otrzymałyśmy od 7NGDH „Skorpiony” :). Podkreślam, że zbiórka NIE jest mundurowa. Wyciągajcie z szafy sukienki i spódniczki, bo wypada się ładnie ubrać na taką okazję :). W końcu to nasze święto!

Czuwaj!
Wasza drużynowa

Po DMB :)

Czuwaj! :)
Dziękuję Wam wszystkim za uczestnictwo w biwaku DMB i wspólną zabawę. Zdjęcia z mojego aparatu są już w galerii. Mam nadzieję, że w ciągu kilku dni uda mi się dostać też zdjęcia Skrecza :).

W sobotę 1 marca spotykamy się na zbiórkach zastępów, a wszystkie razem zobaczymy się już za 2 tygodnie na specjalnej zbiórce z siódemką, o której napiszę już wkrótce:).

Biwak Kręgu DMBCzuwaj!
Wasza drużynowa :)

Przygotowania do DMB

Dziewczęta! :)
Dziękuję Wam za wspólne świętowanie urodzin naszej kochanej Gdyni :). Zdjęcia już w galerii, a przed nami kolejne ważne wydarzenie, a mianowicie Dzień Myśli Braterskiej. Z tej okazji już za dwa tygodnie odbywa się biwak Kręgu. Informacje o nim znajdziecie na naszej stronie po lewej- pod odliczaniem.

Do tego wyjątkowego święta trzeba się jednak należycie przygotować, czym zajmiemy się już za tydzień, na zbiórkach zastępów. Zabierzcie na nie kleje, nożyczki, kredki, mazaki itp.

Przypominam, że na 14.02 czekam na deklaracje, kto jedzie na biwak. W przypadku nowych dziewczyn do 16.02. Możecie zgłaszać się przez swoje zastępowe lub przez  formularz internetowy.
2biwakNa biwaku odbędzie się też bieg na stopnie, więc jeśli ktoś ma już otwartą próbę na ochotniczkę, to niech się przygotowuje :).

Czuwaj!
Dewajtis