Ślub Pchełki i Aliena

Drogie dziewczęta! :)
Z wielką radością, pragnę Was zaprosić na ślub dwojga instruktorów naszego Kręgu, a mianowicie phm. Karoliny Pakur „Pchły” oraz phm. Mateusza Tokarzewskiego „Aliena”.

Pannie młodej bardzo zależy na naszej obecności, ponieważ jest ona byłą drużynową „Kocanki” i liczy na to, że wśród eleganckich naszyjników i krawatów pojawią się też czarno-żółte chusty :).

Uroczystość odbędzie się dnia 5 lipca 2014r. o godzinie 16:00 w parafii p.w. Chrystusa Dobrego Pasterza w Gdyni Cisowej. Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w tym harcerskim ślubie i pojawienia się w mundurach galowych.

Czuwaj!
Dewajtis

Braki mundurowe

Dziewczyny!
Do obozu pozostały już niecałe trzy tygodnie, zatem najwyższy czas, aby się do niego przygotować

1. Po lewej stronie możecie pobrać listę rzeczy do zabrania. To jest bardzo ważne, żeby każda z Was miała WSZYSTKIE wymienione na liście rzeczy ze sobą. Jeśli macie problem z załatwieniem czegoś, to dzwońcie do mnie lub do zastępowych, coś wspólnie wymyślimy(tylko nie na ostatnią chwilę). Ponadto będę zamawiać pałatki w cenie 15zł. Jeśli ktoś się jeszcze nie zgłaszał, a chce abym mu kupiła, to niech to zrobi jak najszybciej!

2. To odpowiedni moment, aby zająć się swoim mundurem, który na obozie musi prezentować się bez zarzutów. Z tego co wspólnie wynotowałyśmy, macie następujące braki mundurowe, których niezwłocznie należy się pozbyć:


Czekolada:
nieodpowiednie buty
Abi: brak czarnego pasa
Nika: nieodpowiednie buty
Owca: brak plakietki Kręgu
Delma: brak plakietki Kręgu, brak czarnego paska
Łania: brak mian
Sówka: brak mian
Malina: brak guzika?
Dina: brak plakietki Kręgu, brak herbu Gdyni, brak rogatywki z lilijką
Bella: brak danych

Jeśli chodzi o brak plakietki Kręgu, to można się po nią wybrać do mnie(Karwiny) lub kupić ją przy wyjeździe na obóz(trzeba będzie ją przyszyć w autokarze). Cena: 6zł

DSC_0701-SMILE
Czuwaj!
Dewajtis

Zbiórka przedobozowa :)

Moja drogie!SONY DSC

Mam nadzieję, że dobrze bawiłyście się na biwaku i że wszystkie jesteście zdrowe! :) Już za tydzień spotykamy się ponownie, na ostatniej w tym roku harcerskim zbiórce drużyny.
Widzimy się  w niedzielę 22.06
o godzinie 9:45 w mundurach galowych
pod kościołem NSPJ(wejście do dolnego kościoła) w Gdyni, gdzie wspólnie będziemy uczestniczyć we mszy świętej, kończącej rok harcerski 2013/2014. Po niej odbędzie się krótka zbiórka przedobozowa. Podamy na niej najważniejsze informacje – jak się przygotować do obozu, co i jak spakować, jak doprowadzić swój mundur do odpowiedniego stanu :). Zbiórka skończy się około 11:45.

Czuwaj!
Dewajtis

Między zlotem a biwakiem :)

Dziewczyny! :)
Mam nadzieję, że dobrze bawiłyście się na biwaku. Zdjęcia postaram się wrzucić jutro :). Tymczasem chcę Was zaprosić na kolejny i tym razem już ostatni biwak w tym roku harcerskim, czyli Zlot Drużyn pod namiotami!

Odbędzie się on w terminie 13-15 czerwca, a wszelkie informację znajduję się jak zwykle po lewej stronie. Udział zgłaszamy do 10 czerwca za pośrednictwem zastępowej lub poniższego formularza :)zgloszenieZa tydzień ostatnie w tym roku harcerskim zbiórki zastępów, informacje o nich niebawem, po lewej stronie!

DSCN6143

Przypominam także, że do 15 czerwca oddajemy wypełnione karty obozowe. Więcej informacji w zakładce „Obóz 2014″.

Czuwaj!
Dewajtis