Nowy początek: ognisko + biwak :)

Dziewczyny!
Mam nadzieję, że zdążyłyście już odpocząć i znudzić się wakacjami, bo nadszedł czas na nowe wyzwania i nowe przygody. Wielkimi krokami zbliża się wrzesień, a wraz z nim nowy rok harcerski 2014/2015! :)

Tym razem rok harcerski rozpoczniemy wspólnym ogniskiem całego Kręgu.  Spotykamy się 6 września o godzinie 16:30 pod Stanicą Hufca ZHP Gdynia(ul. B. Prusa 9-11) w mundurach galowych. Także weźcie coś na czym można usiąść(najlepiej pałatkę) i śpiewniki :). Zakończenie ogniska planowane jest na godzinę 20:00.

Ale już tydzień później spotykamy się na skróconym biwaku drużyny(piątek-sobota),
o którym informacje w znajdziecie po lewej. Aby przejść do formularza zgłoszeniowego, kliknijcie w poniższe zdjęcie :)

Czuwaj!
Dewajtis

DSC07379

Końcówka wakacji

Moje kochane!
Do końca wakacji pozostały jeszcze dwa tygodnie. Sierpniowe dni stają się coraz krótsze, a temperatura spada z dnia na dzień. Nieuchronnie zbliża się jesień. Mimo, że jesień oznacza powrót do obowiązków i porannego wstawania, to jest to moja ulubiona pora roku. Wrzesień, październik i listopad zawsze pełne są tego harcerskiego, pozytywnego zamieszania. Zbiórki rozpoczynające, nabory, biwak INO, urodziny drużyny, parada na 11 listopada. Nowy rok harcerski – nowe siły, nowa energia i nowy zapał :). Mimo, że lato już się kończy, a do obozu jeszcze długie 11 miesięcy, nie mogę się już doczekać spotkania z Wami w nowym roku harcerskim 2014/2015 :). Informacje o zbiórce rozpoczynającej rok już niebawem! :)

Czuwaj!
Wasza Dewajtis :)