Dzień chłopaka przełożony

Moje drogie! :)
Ze smutkiem muszę poinformować, że niestety nie spotkamy się wszystkie razem w najbliższy weekend :(. Na prośbę chłopców ze „Skorpionów” nasz Dzień Chłopaka 4+7 został przełożony na późniejszy termin – pod koniec października.

W związku z tym przez kolejne tygodnie skupimy się na ćwiczeniu orientacji w terenie
i posługiwania się mapą, aby przygotować się do kręgowego biwaku INO, który odbędzie się w terminie 24-26.10 :).

Czuwaj!
Dewajtis

DSC08206

Kolejna brama rozebrana

Moje drogie!
Wreszcie po prawie dwóch miesiącach kolejna deska z bramy kocankowego podobozu dołączyła do mojej małej kolekcji i zawisła na ścianie. Niestety oznacza to, że wakacje
i lato bezpowrotnie się skończyły, a do kolejnego obozu pozostało dziesięć długich miesięcy. Mam jednak nadzieję, że będzie to wspaniały rok, który wszystkie będziemy długo wspominać :). Koniecznie zaklepujcie sobie termin 12-15 lutego, bo już wiadomo, że właśnie wtedy odbędzie się zimowisko 4+7! :)

Czuwaj!
Dewajtis
Desktop7

Nabory :)

Dziewczyny!
Dziękuję Wam bardzo za super biwak urodzinowo-pożegnaniowo-wędrówkowy. Mam nadzieję, że dobrze się bawiłyście, chociaż był taki krótki i że dzięki temu, udało Wam się wczoraj porządnie wypocząć :). Przypominam, że w związku z naborami, dziewczyny z Chwarzna ubierają w środę do szkoły koszulki drużyny, a dziewczyny z Działek – w piątek! :) Trzymajcie mocno kciuki, za powodzenie naborów. Informacje o zbiórkach zastępów w tym tygodniu już niedługo – po lewej stronie. Miłego tygodnia! :)

Czuwaj!
Dewajtis

IMG_7633

Borowo! :)

Dziewczyny!
Już za parę dni widzimy się na Biwaku Urodzinowym w Borowie! :) Przypominam, aby każda wzięła coś słodkiego. Chciałabym też poinformować, że w sobotę prawdopodobnie będziemy mieć parę kilometrów do przejścia, więc niech każda weźmie wygodne buty do marszu i nie bierzcie żadnych niepotrzebnych rzeczy :).

Czuwaj!
Dewajtis

foto505f36eb7bee9

Biwak drużyny :)

Dziewczyny!
Mam nadzieję, że dobrze bawiłyście się na ognisku :). Ja niestety leżę chora w domu i bardzo, bardzo żałuję, że nie mogłam dziś z Wami być :(. Cieszę się, że zobaczymy się już za niecały tydzień :).

Przypominam o zgłoszeniach na biwak, na które czekamy do poniedziałku!
zgloszenie na biwak

Proszę, żeby każda wzięła coś słodkiego, bo będziemy świętować 14. Urodziny Drużyny :). Biwak będzie poświęcony także pożegnaniu naszej wspaniałej Calineczki, więc zastanówcie się jak chciałybyście ją pożegnać, co powiedzieć, czego życzyć na dalszej harcerskiej drodze, w niebiesko-zielonych barwach.Nasz tort pewnie nie będzie aż tak piękny, ale popatrzeć sobie można! :p

Czuwaj!
Wasza Dewajtis