Spotkanie z rodzicami – obóz letni 2015

Uwaga!
Wielkimi krokami zbliża się obóz letni Kręgu Harcerskiego „Drzewo Pokoju”, w związku z czym pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich rodziców na spotkanie informacyjne.

Spotkanie odbędzie się w przyszły poniedziałek, 02.03.2015r. o godzinie 17:30 w Szkole Podstawowej nr 26 w Gdyni, ul. Tatrzańska 40.
Czuwaj!
Dorota Gach „Dewajtis
IMG_7333

Dzień Myśli Braterskiej

Dziewczęta! :)
Dziękuję Wam za wspaniałe cztery dni w Poznaniu. Zdjęcia z mojego aparatu są już w galerii, a te od Skrecza powinny się pojawić jeszcze dzisiaj :). Mam nadzieję, że wszystkie jesteście zdrowe po wyjeździe i zobaczymy się w pełnym składzie w niedzielę.

W związku z Dniem Myśli Braterskiej, który przypada 22 lutego, spotykamy się w niedziele na mszy harcerskiej, po której nastąpi krótka zbiórka Kręgu z wymianą prezentów przygotowanych przez zastępy.

Zatem spotykamy się w niedzielę o 9:45 w mundurach galowych przed wejściem do dolnego kościoła parafii NSPJ. Zbiórka może potrwać do około 11:30.

Czuwaj!
Dewajtis

DSC_3332

Poznań tuż tuż! :)

Dziewczyny!
Ze względu na to, że autokar okazał się znacznie droższy niż we wstępnych ustaleniach, pojedziemy do Poznania pociągiem, na który godzinę temu kupiliśmy ze Skreczem bilety i miejscówki :).

Jeśli ktoś nie ma jeszcze koszulki drużyny, to może zamówić ją u mnie przez maila: dorgach@gmail.com (koszt 20zł)

Przypominam, że widzimy się 12 lutego o 14:00 na Dworcu PKP Gdynia Główna przy kasach pociągów dalekobieżnych w mundurach galowych! :) 

Miłych ferii i do zobaczenia!

Czuwaj!
Dewajtis