Biwak – informacja dla rodziców

Szanowni Rodzice!
Jak już Państwo wiedzą, nasz grudniowy biwak został przyśpieszony o tydzień. Byłyśmy trochę przymuszone do tej zmiany, niestety mnie samej ona nie za bardzo pasowała, ponieważ cały najbliższy tydzień spędzę za granicą. Jako, że przylatuję do Warszawy dopiero w piątek o 21:00, dojadę na biwak w sobotę z samego rana.

Oczywiście do mojego przyjazdu, nad dziewczynami będzie czuwać inny pełnoletni opiekun – druhna Marynia Całus, która była w ubiegłych latach naszą przyboczną i którą dziewczynki znają :). Oto jej numer telefonu: 516-353-385
Ponadto, na biwaku będzie oczywiście obecna moja zastępczyni – Maja Michalik „Emma”, z którą proszę kontaktować się we wszystkich sprawach organizacyjnych – dojazdy, spóźnienia itp. Ja będę mieć wyłączony telefon w samolocie. Jej numer telefonu: 792-961-951
Gdyby jednak z jakiegoś powodu chcieli Państwo skontaktować się ze mną, proszę o kontakt mailowy – dorgach@gmail.com.
Pozdrawiam serdecznie,
Dorota Gach „Dewajtis”

 

Biwak Mikołajkowy!

Moje Kochane!
Wszystko nam się nieco pokomplikowało i w związku z tym na nasz grudniowy biwak jedziemy po pierwsze w innym terminie niż zakładałyśmy, po drugie z inną drużyną niż jeszcze dwa dni temu było ustalone i po trzecie w trochę innej tematyce(bo biwak świąteczny zamienia nam się w biwak mikołajkowy!).

Niestety jesteśmy jeszcze w trakcie negocjacji odnośnie miejsca, dlatego informacje szczegółowe dopiero po weekendzie. A tymczasem wspaniałe zdjęcie z ubiegłorocznego biwaku na zachętę i formularz zgłoszeniowy(po kliknięciu w zdjęcie). Zgłoszenia do końca listopada!
Czuwaj!
Dewajtis

DSC_0325

97. Gdyńskie Urodziny Niepodległej :)

Moje kochane! :)
Z okazji 97. rocznicy odzyskania niepodległości przez nasz piękny kraj, zapraszam Was serdecznie wspólne świętowanie :).

Spotykamy się 11.11 o godzinie 11:30 przed Dworcem Głównym PKP(NIE SKM) w nienagannym umundurowaniu galowym. Przypominam o czarnych szalikach, rękawiczkach, kurtkach i butach mundurowych. Do munduru nie wolno mieć toreb ani torebek. Dopuszczalne są tylko chlebaki i plecaki. Ponadto przypominam, że rajstopy muszą być czarne lub cieliste.

O godzinie 12:00 rozpocznie się parada ulicą 10 lutego, a po niej przemieścimy się do Domu Rzemiosła – na skrzyżowaniu ul. 10 lutego i 3 maja i tam odbędzie się Festiwal Pieśni Patriotycznej. Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców i rodzeństwo :).

Nauczcie się koniecznie tekstów piosenki i pamiętajcie o instrumentach :). I PROPORCACH!!!

Do zobaczenia!
Wasza drużynowa

1507999_901051836580485_4865854204984382089_n

Kolejna zbiórka drużyny! :)

Dziewczyny!
Dziękuję Wam bardzo za obecność na wczorajszym ognisku i wszystko co przygotowałyście :). W przyszły weekend odbędzie się kolejna zbiórka drużyny – przygotowanie do Święta Niepodległości.

11 listopada, po gdyńskiej paradzie, odbędzie się Festiwal Pieśni Patriotycznej. Wystąpimy na nim jako drużyna, ale ponadto można zgłaszać się zastępami, indywidualnie lub w kilka osób. Jeśli ktoś chciałby się dodatkowo zgłosić, to bardzo proszę o informację do 7 listopada :).

Ponadto proszę Was o informację od osób które grają na instrumentach(innych niż gitara) najlepiej do środy :)

Czuwaj!
Dewajtis

934857_949893015040747_763564850626645387_n