Poobozowo :)

Moje drogie!
Mam nadzieję, że jesteście już czyste i wyspane :). Chciałabym podziękować Wam za te wspaniałe dwa tygodnie na Hawajach. Mam nadzieję, że dobrze się bawiłyście i z przyjemnością zasiądziecie do oglądania zdjęć, które już czekają na Was w galerii :).

Widzimy się już w poniedziałek(04.08.2014) na spotkaniu poobozowym o 12:00 przy starym wejściu na molo w Sopocie z pieniędzmi na lody :).IMG_7283
Czuwaj!
Dewajtis

Wyjazd na obóz!

Moje Kocaneczki! :)
Spotykamy się w niedzielę 13.07 o godzinie 12.45 pod kościołem pw. św. Jadwigi Królowej w Gdyni(Karwiny) w nienagannym umundurowaniu galowym.

Drużyny zostaną skierowane do kościoła dolnego lub jednej z salek w celu zostawienia tam plecaków, rodzice zaś będą mieli okazję wysłuchać ważnych informacji przekazanych przez Komendantkę obozu phm. Annę Piesik „Megi”. Prosimy więc
o punktualne przybycie na miejsce zbiórki.

O godzinie 13.15 wspólnie weźmiemy udział w Mszy świętej i bezpośrednio po niej harcerki i harcerzy zabierze z placu kościelnego autokar.

Za koszulki drużyny, pałatki i plakietki Kręgu będzie można płacić przy wyjeździe. Pałatki rozdamy po dotarciu na miejsce obozu :)
IMG_0746
Do zobaczenia już niedługo!

Czuwaj!
Dewajtis