Akcja zarobkowa trwa!

Trzecii dzień akcji już za nami:). Przypominam o tym, że w zakładce

dla harcerek – > akcja zarobkowa

Można sprawdzić ile kto ma aktualnie zebrane:).

Przed nami jeszcze Wielki Piątek!
W galerii można również oglądać zdjęcia z akcji:). Jeśli ktoś nie zapisywał się do tej pory, a chciałby pojawić się jutro w BOMI niech zgłosi się w komentarzu do tego wpisu;)

Dewajtis

Wielkanocna akcja zarobkowa!

Witam, moje drogie!
W najbliższy piątek zaczynamy Wielkanocną akcję zarobkową(pakowanie zakupów w delikatesach BOMI w orłowskim Klifie). Przypominam, przychodząc na zbiórkę pieniędzy można w całości sfinansować sobie wyjazd na letni obóz(760zł). Ponadto planujemy zakup dużego namiotu drużyny! :)

Przed świętami Bożego Narodzenia w ciągu dwóch dnia udało nas się zebrać przeszło 1700zł.(Szczegóły w zakładce: Dla harcerek->Akcja Zarobkowa)

Terminy pakowania:
30.03, godz. 17-20
31.03, godz. 10-14
05.04, godz. 10-14
06.04, godz. 10-14

Liczymy na pełną mobilizację i frekwencję!

Czuwaj!
Dewajtis

„Choć smutków tyle w krąg i prób nieznany kres … „

Czuwaj !!!!

Od dłuższego czasu coś jest nie tak … Zapał wielu z nas dogasa … Zastanawiam się dlaczego … Dlaczego coraz mniej z was pojawia się na zbiórkach, biwakach … Jak mogę to naprawić … Po głębszym zastanowieniu się doszłam do wniosku, że tylko MY możemy coś z tym zrobić … To jak wygląda Kocanka zależy tylko od NAS! Wiosna – wszystko budzi się do życia – liczę na was, że Kocanka również :)

W kwietniu odbędzie się ognisko drużyny (dokładny termin będzie ogłoszony na początku miesiąca), przy którym mam nadzieję usiądziemy wszystkie … będzie to ognisko poświęcone naszej drużynie. Obecność będzie na nim obowiązkowa (wiem, że to brzmi niesympatycznie, ale będziemy podejmowały ważne decyzję, dlatego wasza obecność jest bardzo ważna).

„nie wolno łamać rąk …”

Wasza drużynowa

 

 

Zbiórka drużyny

Czuwaj!
W najbliższą sobotę odbędzie się zbiórka drużyny! Jest bardzo ważne, abyście się  na niej zjawiły i mam nadzieję, że pokażemy się w pełnym składzie:). Spotykamy się o 12:00 na pętli Dąbrowa Tesco w mundurach galowych.

Do zobaczenia!

Czuwaj!
Dewajtis